Mašīnadījumi

Tas bija viens no maniem sapņiem, iegūt savā īpašumā adāmmašīnu, lai taisnie gabali nebūtu jāmargo ar rokām trīs gadu garumā, bet krietni vien ātrāk un vienkāršāk. Un tēvs man tādu brīnummašīnu uzdāvināja. Tagad tai jau ir vairāk kā 20 gadu, mežģīņu  un krāsu rakstus tā vairs neada, jo sabojājusies perfokaršu sistēma, bet visādi citādi tā ir man paklausīga un mīļa.
Laiku pa laikam uzadu kādu šalli vai džemperi, izmantoju gan vecās labās Ogres gublāna dzijas, gan tās, kas nopērkamas veikalos. Dzijas kvalitāte ir tiešām svarīga lieta, jo nav prāta darbs ieguldīt izstrādājumos tik daudz laika, enerģijas un reizēm arī līdzekļu, lai pēc pirmās izmazgāšanas tie būtu jāizmet.
Tā ir ar lielāko daļu adīto lietu, kas nopērkamas mūsu daudzajos lielveikalos. Pārāk bieži pārņem sajūta, ka esam kaut kādi pēdējās, zemākās šķiras ļautiņi, kam vissliktāko, to, kas citiem palicis pāri, var piedāvāt kā nez ko īpašu. Un paši vien vainīgi, ka uzķeramies uz spožo skatlogu prasmīgi izliktajiem slazdiem...
Un tas ir viens no iemesliem, kāpēc cenšos savu ģimeni apģērbt savām rokām.

Meitiņa pasūtīja kādā angļu žurnālā noskatītu modeli...
Kleita manai draudzenei
Maza, silta vestīte ar rullīšu apdari un volānu.

Džemperītis no gaišu toņu efektdzijām kreiliskajā adījumā ar rullīša apdari kakla daļā un sviķeli apakšdaļā.

Šeit izmantota kazlēna mohēra vienā kārtiņā, piedurknēm paplatinājums lejasdaļā, kas noslēdzas ar rullīti, kala daļa kopāadīta, to neslēdz rullītis, apakšmala atlocīta.

Vēl viens ļoti mīlīgs džemperītis ar savilkumu pleca daļā. Valkāšanā ļoti ērts un izskatās stilīgi.

Silts komplekts vēsām ziemas dienām, džemperkleita un veste. Apdares detaļas adītas ar rokām.Skaisti, vai ne? Pieguļošs pulovers labiski kreiliskajā rakstā, kas dekorēts ar tamborējumu.


Šim pīnes adītas no rupjas dzijas ar rokām.

Volāndzija, mežģīne un visparastākais gublāns.

Un komplektā mētelis. Pūkainās detaļas adītas no burvīgas efektdzijas ar mašīnu. Pēc piegrieztnes joslās ar rokām iestrādāts mežģīņaudums.Vasarai-
asimetrisks, vienkāršs kokvilnas tambordiegu krekliņš.
Volāndzija un tambordiegi. Piedurknes un stāva daļa atšķirīgos blīvumos.Nav komentāru: