Šujamdarbi

Kāzu kleita Annai
Kleita no trikotāžas auduma

Jāteic, auduma pirkums ne visai veiksmīgs, jo tam līp klāt visas iespējamās pūkas, pie tam tas veļas, nevis no nepareizas mazgāšanas, bet no visparastākās valkāšanas.
Kleitai vīle aizmugurē. Viss liekais auduma daudzums drapēts ielocēs gan priekšpusē, gan mugurpuses vidusdaļā. Mugurpusē V-veida kakla izgriezums, kas sasaucas ar mazu šķēlumiņu kleitas apakšdaļā. Īpatnēja griezuma piedurknes. Bet man tiešām patīk eksperimentēt! :)
Savai mammai uzdāvināju dzimšanas dienā blūzīti ar dekoratīvu drapētu šalli. Materiālam malas apstrādātas ar overloku, sašūtas sānu un plecu vīles, atstājot brīvi krītošus gan stūrus, gan malas...


Maza bolero tipa jaciņa, kas papildinās kāzu kleitu, ja gadījumā diena būs vēsa...
Materiāli: samts un tills 

Klasiska kleitiņa vasarai. Man prieks, ka izdevās saglabāt skaisto ziedu rakstu svārku daļā. tomēr interesantāk būtu bijis to veidot viscaur drapētu, bez griezuma vidusdaļā, jo audums ļoti skaisti krīt krokās... Materiāls 100%PE
Kleita ar asimetrisku kakla izgriezumu un drapējumu.Citādai noskaņai to var papildināt ar jostu, kas arī ir drapēta, ar palatinājumu galos. Tajā iestrādāts piemērota toņa tills.
Materiāls: elastīga , pabieza kokvilna.

Kleita ar ļoti skaistu ziedu motīvu, kuru papildinājām ar tā paša materiāla drapētu jostiņu. Augšdaļā romantiska apkalīte.

Tērpu var rotāt ar tā paša materiāla ziedu-piespraudi.


Kleita svinību otrajai dienai...To papildina drapēta josta ar dekoratīvu banti no spīdīga tafta pieskaņotā krāsā. Aizdare ar āķīšiem.
Augšdaļa ar drapējumu. Kā odere izmantots pamatmateriāls. Svārku daļa divās kārtās, atšķirīgos garumos, apstrādāta ar overloku. 
Materiāli: trikotāža, taftsNav komentāru: